برگزاری هفتاد و نهمین دوره آموزشی درمان نگهدارنده با داروهای آگونیست (MMT) با همکاری مرکز ملی مطالعات اعتیاد
تاریخ / زمان

یکشنبه 2 آبان
1395

21. محرم 1438


23. اکتبر 2016

کارگاه های ترمی ایرسا
تبلیغات
فهرست کارگاه ها
تبلیغات
خبر نامه
ايرسا آموزش سوابق كارگاه ها برگزاری هفتاد و نهمین دوره آموزشی درمان نگهدارنده با داروهای آگونیست (MMT) با همکاری مرکز ملی مطالعات اعتیاد

برگزاری هفتاد و نهمین دوره آموزشی درمان نگهدارنده با داروهای آگونیست (MMT) با همکاری مرکز ملی مطالعات اعتیاد

میانگین امتیار کاربران: / 4
ضعیفعالی 

 

 

با توجه به امضاء تفاهم نامه همکاری بین مرکز ملی مطالعات اعتیاد و موسسه دانش اعتیاد و روانشناسی ایرسا در زمینه های تحقیقاتی، آموزشی، تولید متون علمی، برگزاری دوره های آموزشی، همایش ها و ... همچنین وفق ماده 2 تفاهم نامه در خصوص اجرایی نمودن برنامه ها، مقرر گردید برگزاری هفتاد و نهمین دوره کارگاه درمان·نگهدارنده با متادن (MMT) به عنوان شانزدهمین برنامه مشترک، در تاریخ های 23 اردیبهشت الی 3 خرداد ماه سال 91 اجرا گردید.

در شانزدهمین دوره آموزشی مشترک با مرکز ملی مطالعات اعتیاد بود نیز نظیر دوره گذشته،··50 نفر از پزشکان  و روان شناسان علاقه مند··به فعالیت در حوزه درمان اعتیاد شرکت داشتند.

مدرسان این دوره همگی از اساتید فعال و با سابقه طولانی کار در مراکز آموزشی و درمانی دانشگاهی ، از جمله مرکز ملی مطالعات اعتیاد ، مرکز تحقیقات سوء مصرف مواد و ... بودند که عبارتند از :

آقایان دکتر مکری، دكتر صفاتيان، دکتر صالحی، دکتر فرهودیان، دکتر حدادی، دکتر نوروزی، دکتر اختیاری، دکتر قاسمی، دکتر دولتشاهی ، دکتر هنربخش، دکتر توکلی، دکتر کریمی ، دکتر فرهادی و آقای طاهری نخست و خانم ها دکتر فکری و دکتر جعغری·

این کارگاه نیز همانند دوره گذشته با اندکی تغییر نسبت به دوره های قبلی برگزار می گردد بدین ترتیب که شرکت کنندگان در هفته اول این کلاسها طی 5 روز به صورت فشرده مطالب تئوری مربوط به کارگاه را فرا خواهند گرفت و طی هفته دوم در طول 3 روز به فعالیت عملی و آشنایی با مهارت های برخورد با بیمار خواهند پرداخت، محل تشکیل کلاسهای تئوری موسسه ایرسا (بلوار میرداماد-روبروی مسجد الغدیر-پلاک 184-واحد 3)  و محل تشکیل کلاسهای عملی مرکز ملی مطالعات اعتیاد ( واقع در خیابان کارگر جنوبی- میدان قزوین-جنب بیمارستان فارابی) خواهد بود.

دوره هفتاد و نهم·کارگاه آموزشی درمان نگهدارنده با داروهای آگونیست شامل 40 ساعت آموزشی به صورت تئوری و عملی بود که برنامه دقیق آن از لینک زیر قابل دریافت می باشد.


    (PDF).دانلود برنامه دوره هفتاد و نهم کارگاه آموزشی درمان نگهدارنده با داروهای آگونیست 


در پایان دوره··لوح فشرده حاوی مواد آموزشی کارگاه به شرکت کنندگان داده شد و گواهی ها نیز پس از طی مراحل اداری در دانشگاه علوم پزشکی تهران به شرکت کنندگاه داده خواهد شد.

گزارش تصویری زیر را ملاحظه نمایید:

 

 
برای نوشتن یادداشت برای این مقاله باید در سایت عضو باشید
دانستنيها
نشست هاي علمي
آمار ايرسا
mod_vvisit_counterامروز790
mod_vvisit_counterديروز1090
mod_vvisit_counterاين هفته790
mod_vvisit_counterهفته قبل13306
mod_vvisit_counterاين ماه35728
mod_vvisit_counterماه قبل44844
mod_vvisit_counterمجموع2897985

We have: 13 guests, 2 bots online
آدرس شما:: 54.197.114.10
 , 
امروز : 02/آبان ماه/1395
کنگره دانش اعتیاد
تبلیغات
علوم اعصاب
تبلیغات
ماتریکس ایرانی
تبلیغات
انجمن روانشناسی
تبلیغات
تبلیغات
Developed By : Mohammad Tavajohi
Hosted By : www.amitris.ir